Ledelse Danmark

Ledergruppen i Danmark består af følgende personer:

Jørgen Utzon

Jørgen Utzon

Adm. direktør Danmark

+45 2363 7178

Jorgen.Utzon@coor.com

coor danmark thomas kempf

Thomas Kempf

Driftsdirektør

+45 2141 2166

Thomas.kempf@coor.com

coor danmark morten hansson

Morten Hansson

Økonomidirektør

+45 2787 0125

Morten.hansson@coor.com

Christian Maartensson

Christian Mårtensson

Divisionschef, FM

+45 6029 8881

christian.martensson@coor.com

Thomas Fog

Thomas Fog

Divisionschef, FM & Coor Property

+45 2960 0345

thomas.fog@coor.com

Soeren Kanne

Søren Kanne

Divisionschef, FOOD by Coor

+45 2276 9259

soren.kanne@coor.com

Dorthe Petersen

Dorthe Petersen

Fung. divisionschef, Coor Rengøring

+45 5126 9281

dorthe.petersen@coor.com

Toke Platz

Toke Platz

Division - kontraktchef

+45 5336 5829

toke.platz@coor.com

Lotte Jensen

Lotte Jensen

Chef for kontraktudvikling

+45 5336 5802

lotte.jensen@coor.com

Kristine Foged

Kristine Foged

Business Development Manager

+45 2787 0102

kristine.foged@coor.com

Ulla Amtoft

Ulla Amtoft

HR-chef

+45 2787 2400

ulla.amtoft@coor.com