Ledelse Danmark

Ledergruppen i Danmark består af følgende personer:

Jørgen Utzon

Jørgen Utzon

Adm. direktør / CEO

+45 2363 7178

Jorgen.Utzon@coor.com

Felix van Bergen Kommerciel Direktør / CCO Coor

Felix van Bergen

Kommerciel direktør / CCO

felix.vanbergen@coor.com

Ulla Amtoft

Ulla Amtoft

HR direktør

+45 2787 2400

ulla.amtoft@coor.com

Thomas Fog

Thomas Fog

Divisionsdirektør, IFM & Property Division

+45 2960 0345

thomas.fog@coor.com

Soeren Kanne

Søren Kanne

Divisionsdirektør, FOOD by Coor Danmark

+45 2276 9259

soren.kanne@coor.com

Toke Platz

Toke Platz

Divisionschef

+45 5336 5829

toke.platz@coor.com

Else Brandt Salgsdirektør Coor

Else Brandt

Salgsdirektør

+45 23684810

else.brandt@coor.com

Anette Vindstrup

Divisionsdirektør, Cleaning Vest

+45 4477 8888

Anette.Vindstrup@coor.com

Søren Melgaard Hansen

Divisionsdirektør, Cleaning Øst

+45 4477 8888

SorenMelgaard.Hansen@coor.com