Ledelse Danmark

Ledergruppen i Danmark består af følgende personer:

Jørgen Utzon | Adm. direktør / CEO | Coor

Jørgen Utzon

Adm. direktør / CEO

+45 2363 7178

Jorgen.Utzon@coor.com

Ulla Amtoft | HR direktør | Coor

Ulla Amtoft

HR direktør

+45 2787 2400

ulla.amtoft@coor.com

Thomas Fog

Divisionsdirektør, IFM & Property Division

+45 2960 0345

thomas.fog@coor.com

Soeren Kanne

Søren Kanne

Divisionsdirektør, FOOD by Coor Danmark

+45 2276 9259

soren.kanne@coor.com

Toke Platz | Divisionsdirektør | Coor

Toke Platz

Divisionsdirektør

+45 5336 5829

toke.platz@coor.com

Else Brandt

Salgsdirektør

+45 23684810

else.brandt@coor.com

Annette Vindstrup | Divisionsdirektør, Cleaning | Coor

Annette Vindstrup

Divisionsdirektør, Cleaning

+45 4477 8888

Annette.Vindstrup@coor.com

Jakob Kjær | CEO Office Manager | Coor

Jakob Kjær

CEO Office Manager

+45 41781289

Jakob.Kjaer@coor.com

Brian Nielsen | Interim finansdirektør | Coor

Brian Nielsen

Interim CFO

+45 4088 5304

brian.nielsen2@coor.com