Ledelse Danmark

Ledergruppen i Danmark består af følgende personer:

Jørgen Utzon

Jørgen Utzon

Adm. direktør / CEO

+45 2363 7178

Jorgen.Utzon@coor.com

coor danmark thomas kempf

Thomas Kempf

Driftsdirektør / COO

+45 2141 2166

Thomas.kempf@coor.com

felix van bergen

Felix van Bergen

Kommerciel direktør / CCO

+45 3089 1115

felix.vanbergen@coor.com

Thomas Fog

Thomas Fog

Divisionschef, FM & Coor Property

+45 2960 0345

thomas.fog@coor.com

Soeren Kanne

Søren Kanne

Divisionschef, FOOD by Coor

+45 2276 9259

soren.kanne@coor.com

Toke Platz

Toke Platz

Division - kontraktchef

+45 5336 5829

toke.platz@coor.com

Lotte Jensen

Lotte Jensen

Chef for kontraktudvikling

+45 5336 5802

lotte.jensen@coor.com

Ulla Amtoft

Ulla Amtoft

HR-chef

+45 2787 2400

ulla.amtoft@coor.com

Else Brandt

Else Brandt

Salgsdirektør

+45 23684810

else.brandt@coor.com

Anette Vindstrup

Divisionsdirektør

+45 4477 8888

Anette.Vindstrup@coor.com

Søren Melgaard Hansen

Divisionsdirektør, cleaning øst

+45 4477 8888

SorenMelgaard.Hansen@coor.com